Aby przełamać stereotypy, w Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie od kilku lat organizowany jest Turniej Gamingowy. W minionych latach uczniowie grali w League of Legends oraz w Counter-Strike. W tym roku "LoLa" zastąpiła gra EA Sports FA26, która jest najnowszą wersją tak zwanej „Fify”.
2026-06-23 05:04:00