::photoreport{"type":"see-button","item":"1119"}
W niedzielne popołudnie, 22 września, parafianie oraz goście zawitali na plac przy kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Pleszewie, aby wspólnie bawić się na festynie parafialnym.
Proboszcz Krzysztof Guziałek wraz ze wspólnotami działającymi przy parafii oraz Fundacją św. Floriana zatroszczył się o liczne atrakcje, z których można było skorzystać tego dnia.
Dla dzieci był dmuchany zamek, liczne konkursy zarówno sprawnościowe jak i artystyczne, a dorośli przy pięknej pogodzie mogli posiedzieć i posilić się kiełbaską, kaszanką z grilla, frytkami czy też chlebem ze smalcem i ogórkiem. Nie zabrakło również kawy, herbaty i różnorodnych placków.
Chętni mogli pograć w koszykówkę, było również przeciąganie liny, rzut beretem, gorące krzesła i wyścigi w workach.
- Pogoda dopisała, i można było się spotkać i wspólnie świętować i cieszyć się wspólnym czasem - mówił ksiądz Krzysztof Guziałek
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
Pozdrawiamy Kompleksy Basenów w Całym kraju . W każdym mieście ,..... Prezydent Donald Trump z rodziną
Oficer
14:30, 2026-06-27
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
.......
Este alcalde demostr
12:09, 2026-06-27
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27