::photoreport{"type":"check-for-article","item":"565"}
W ramach robót wymieniona zostanie cała infrastruktura podziemna, m.in.: kanalizacyjna, wodociągowa, elektryczna.
Drogowcy wykonają nową podbudowę na której pojawi się nowa nawierzchnia jezdni wraz z chodnikiem. Nie zabraknie nowoczesnego oświetlenia ulicznego, elementów małej architektury i estetycznej zieleni. Wszystko to uzupełni nowe oznakowanie.
Prace współfinansowane są środków Unii Europejskiej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
Pozdrawiamy Kompleksy Basenów w Całym kraju . W każdym mieście ,..... Prezydent Donald Trump z rodziną
Oficer
14:30, 2026-06-27
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
.......
Este alcalde demostr
12:09, 2026-06-27
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27