
W odpowiedzi na dynamiczny rozwój technologii i codzienną zależność od urządzeń, marka iPoint oferuje w Pleszewie profesjonalny, szybki i rzetelny serwis elektroniki, prowadzony przez zespół doświadczonych fachowców.
Oficjalne otwarcie nowego salonu przy ulicy Kaliskiej 1/2 w Pleszewie nastąpi w środę, 1 lipca w godzinach 10:00-18:00.
Serwisujemy: telefony/ smatwatche/ tablety/ laptopy/ komputery/ sterowniki.
Ponadto iPoint prowadzi profesjonalny skup oraz sprzedaż elektroniki, części GSM i akcesoriów, oferując konkurencyjne ceny i rzetelną wycenę sprzętu.
Z okazji otwarcia nowego salonu, iPoint przygotował dla mieszkańców Pleszewa i okolic spektakularną akcję promocyjną. Przez cały lipiec (od 1.07 do 31.07) każdy zakup lub usługa serwisowa za minimum 50 zł staje się przepustką do wygrania cennych nagród.
Nagrody:
Finał akcji i ogłoszenie wyników: Wielkie, oficjalne rozdanie nagród odbędzie się na żywo podczas transmisji LIVE na profilu społecznościowym iPoint w piątek, 31 lipca o godzinie 15:00.
📲 534 754 334
🌐 ipoint.com.pl
📍Kaliska 1/2, 63-300 Pleszew
[Zdjęcia] Kierowca przewieziony do szpitala po porannym
Portal zpleszewa.pl podał że kierowcą był 24 letni Kolumbijczyk / kto pokryje koszty akcji ? podatnicy ? /. Do redakcji ukrywajcie dalej tego typu informacje to doczekacie się realiów brytyjskich, francuskich i niemieckich + banderowcy... P.S. Ostatnio ojciec Pakistańczyka skazanego na dożywocie w Wielkiej Brytanii za gwałt na małoletniej dziewczynce stwierdził że nie był to gwałt gdyż dziewczynka nie była dziewicą / sprawa dotyczy wlk. afery w Anglii gdzie imigranci z Pakistanu masowo demoralizowali i gwałcili nieletnie białe dziewczynki. Media i rząd to wyciszali. P.S.Polecam obejrzeć film na youtube tytuł: "Dziesiątki tysięcy białych dziewcząt zgwałconych przez pakistańskie gangi w Wlk. Brytanii" !
POLSKA - KOD 590
07:40, 2026-06-23
Masowe kontrole na drogach powiatu. Policja zatrzymała
Przypominam Panom z Policji że cały czas w Pleszewie jest duży problem młodzieży która jeździ po chodnikach na rowerach a zwłaszcza na hulajnogach z prędkością dużą większa od tempa pieszego / do południa i wieczorami /. Może warto do południa zaangażowań straż miejską która ma monitoring u siebie w biurze a Panowie strażnicy często patrolują centrum sprawdzając bilety w strefie parkowania / przecież przy okazji mogliby młodzieży zwrócić uwagę /.... P.S. Każdy ma w rodzinie osoby starsze więc na każdego może trafić taka hulajnoga . z góry dziękuję /.
POLSKA - KOD 590
15:03, 2026-06-22
Masowe kontrole na drogach powiatu. Policja zatrzymała
Może jakby zrobili trzeźwe wieczorki więcej by złapali a nie tylko poranki...
Nick
11:32, 2026-06-22
Zamiłowanie do dziennikarstwa odziedziczyła po mame
Do redakcji: warto byście podali koszty takich spotkań / jakie ponosi podatnik - chyba że płaci prywatny sponsor / kiedyś to się wydało w przypadku znanego aktora z W-wy to była to jakaś astronomiczna kwota...
POLSKA - KOD 590
14:02, 2026-06-21