Po ponad trzech latach intensywnego rozwoju, codziennej pracy i budowania lokalnej społeczności, popularny lokal gastronomiczny Hot Chicken Pleszew poinformował o zakończeniu swojej działalności. Komunikat, który pojawił się w mediach społecznościowych, zaskoczył wielu stałych bywalców restauracji.
W oświadczeniu zespół podkreśla, że decyzja nie była łatwa.
„Po ponad trzech latach pełnych pracy, pasji, zapachu świeżo smażonego kurczaka i Waszych uśmiechów, nadszedł moment, którego nigdy nie chcieliśmy ogłaszać”
Napisali właściciele dziękując klientom za wsparcie i wspólnie tworzoną atmosferę. Lokal będzie działał jeszcze do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
Przedstawiciele Hot Chicken Pleszew zachęcają, by w najbliższych dniach odwiedzić restaurację, skosztować ulubionych dań i pożegnać się z zespołem. Jak podkreślają, to właśnie dzięki klientom miejsce tętniło życiem i stało się ważnym punktem na kulinarnej mapie miasta.
„To była piękna przygoda” – dodają członkowie zespołu, wyrażając wdzięczność za każdą wizytę, dobre słowo i kolejki ustawiające się pod lokalem.
Jednocześnie właściciele informują, że istnieje możliwość przejęcia franczyzy Hot Chicken Pleszew. Osoby zainteresowane taką formą kontynuacji działalności proszone są o kontakt poprzez wiadomość prywatną.
Pod postem pojawiło się sporo komentarzy klientów, którzy nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw.
Nie wyrażamy zgody! - pisze Pani Joanna
Inny z klientów dodaje:
Czemu to tak słabo idzie? Przez Mc’s ? Hot Chicken według mnie jest lepszy niż KFC w Jarocinie słabe że takie małe budki upadają - dodaje inny z czytelników
Z kolei Pan Marcin pisze:
Szkoda , wszystko nasze małe pleszewskie musi zamykać się bo straszą tymi gabarytami co powstają.
Zamknięcie lokalu to niewątpliwie koniec pewnego etapu, ale także szansa na nowy początek – być może pod kierunkiem nowego franczyzobiorcy.
::news{"type":"see-also","item":"15228"}
::news{"type":"see-also","item":"15225"}
::news{"type":"see-also","item":"15219"}
::news{"type":"see-also","item":"15207"}
::news{"type":"see-also","item":"15204"}
Piotr13:09, 12.12.2025
Życzę Państwu spokojnych Świąt, i nie myśleć o problemach. To przykre, mniejsi, z inicjatywą, chcący po prostu pracować mają coraz gorzej... choć tak naprawdę wszyscy będziemy mieć pod górkę. Coraz częściej mówi się o wielkim ogólnopolskim strajku... A tak na poprawę humoru - są też pewne plusy - ominą Was "przyjemności" związane z wprowadzaniem KSeF...
Z KODEM 590 NA ZAKUP09:32, 13.12.2025
Takie mamy czasy że kluczowe jest to czego sobie życzy tzw. międzynarodowa finansjera której przedłużeniem są międzynarodowe korporacje. Małe firmy będą mieć coraz bardziej pod górkę, jako Polacy mamy polskie obowiązki...Niemcy kupują głównie swoje produkty i są bogaci. Jeśli też tak chcemy warto kupować polskie produkty z kodem 590 / na początku /, stosować barter i gotówkę i wspierać polską kulturę / w innym przypadku będziemy jak dzisiejsze Haiti... polecam na youtube kanał Bez Planu /.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Katolicy posprzątali ewangelicki cmentarz
Jednak to prawda że pamięć na wsiach jest ponad gwiazdy, tutaj pamięć o przodkach ich grobach wykracza poza normy warszawskie.
Witek
23:05, 2026-06-24
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
A w pleszewie kompaktowe zero nic na rynku.
Kompaktowe slumsy
20:44, 2026-06-24
[Zdjęcia] Kierowca przewieziony do szpitala po porannym
Portal zpleszewa.pl podał że kierowcą był 24 letni Kolumbijczyk / kto pokryje koszty akcji ? podatnicy ? /. Do redakcji ukrywajcie dalej tego typu informacje to doczekacie się realiów brytyjskich, francuskich i niemieckich + banderowcy... P.S. Ostatnio ojciec Pakistańczyka skazanego na dożywocie w Wielkiej Brytanii za gwałt na małoletniej dziewczynce stwierdził że nie był to gwałt gdyż dziewczynka nie była dziewicą / sprawa dotyczy wlk. afery w Anglii gdzie imigranci z Pakistanu masowo demoralizowali i gwałcili nieletnie białe dziewczynki. Media i rząd to wyciszali. P.S.Polecam obejrzeć film na youtube tytuł: "Dziesiątki tysięcy białych dziewcząt zgwałconych przez pakistańskie gangi w Wlk. Brytanii" !
POLSKA - KOD 590
07:40, 2026-06-23
Masowe kontrole na drogach powiatu. Policja zatrzymała
Przypominam Panom z Policji że cały czas w Pleszewie jest duży problem młodzieży która jeździ po chodnikach na rowerach a zwłaszcza na hulajnogach z prędkością dużą większa od tempa pieszego / do południa i wieczorami /. Może warto do południa zaangażowań straż miejską która ma monitoring u siebie w biurze a Panowie strażnicy często patrolują centrum sprawdzając bilety w strefie parkowania / przecież przy okazji mogliby młodzieży zwrócić uwagę /.... P.S. Każdy ma w rodzinie osoby starsze więc na każdego może trafić taka hulajnoga . z góry dziękuję /.
POLSKA - KOD 590
15:03, 2026-06-22