Citroenem berlingo na kaliskich numerach rejestracyjnych podróżował mężczyzna. Jak wszystko wskazuje, do pożaru w komorze silnika doszło już w trakcie jazdy.
Kilka minut po godzinie 6.00, wobec zaistniałych okoliczności, kierowca zjechał na teren nieczynnej stacji benzynowej k. parku, na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej i Pleszewskiej. Na miejsce przybyła Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzycy, która ugasiła płonące auto.
Samochód posiadał silnik spalinowy. Jak informuje Artur Burchacki z Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie, kierowca bezpiecznie opuścił samochód w trakcie pożaru.
Fot. OSP Dobrzyca
Fot. OSP Dobrzyca
::news{"type":"see-also","item":"2212"}
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
Pozdrawiamy Kompleksy Basenów w Całym kraju . W każdym mieście ,..... Prezydent Donald Trump z rodziną
Oficer
14:30, 2026-06-27
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
.......
Este alcalde demostr
12:09, 2026-06-27
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27