Kultura, nauka, religia

Zamknij
UWAGA!

Dodaj komentarz

[zdjęcia] Wędkarski Puchar Kajmana w Mamotach. Ponad trzydziestu wędkarzy. Wyniki

Łukasz Świątek 09:41, 25.06.2026 Aktualizacja: 10:01, 25.06.2026
Skomentuj Wędkarski Puchar Kajmana w Mamotach. Ponad trzydziestu wędkarzy. Wyniki
Tekst: Łukasz Świątek (PZW Chocz)


Zarząd Koła PZW w Choczu i sklep zoologiczno-wędkarski „Kajman” zorganizowali wspólnie zawody wędkarskie o „Puchar Kajmana”.

 

32 uczestników stawiło się o godzinie 5:00 na łowisku komercyjnym w Mamotach. Po rozpoczęciu i przywitaniu nastąpiło przedstawienie regulaminu i losowanie stanowisk. Łowienie rozpoczęto o godzinie 6:10.

Wędkowano przez 5 godzin w kapryśnej pogodzie. Było słońce, chmury, deszcz i wiatr, jednym słowem pogoda nie rozpieszczała uczestników.

Pomimo trudnych warunków  zawodnicy spisali się znakomicie. Pomijając fakt, że brania ryb były słabe i chimeryczne, to i tak w siatkach znalazły się ciekawe okazy karpi, amurów, a dominującym i najczęściej łowionym gatunkiem w dniu dzisiejszym był karaś.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1895"}

Po zważeniu wszystkich ryb pozyskanych przez dzisiejszych łowców udało się ustalić następującą kolejność zwycięzców:

  • Marszałek Bartłomiej – 5.575 kg
  • Siwy Radosław – 5.405 kg
  • Pawlaczyk Michał – 4.980 kg
  • Piasecki Jakub – 4.605 kg
  • Raczyk Grzegorz – 3.895 kg
  • Zawada Błażej – 3.780 kg

Big Fish – Zenker Bartłomiej – 3.905 kg

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników nadszedł czas na wręczenie upominków i pamiątkowych statuetek oraz medali.

Po zakończeniu wszyscy obecni usiedli przy wspólnym stole, gdzie czekał na nas zasłużony posiłek.

Zarząd Koła PZW w Choczu składa serdeczne podziękowania dla:

„Sklepu wędkarsko-zoologicznego Kajman” w Pleszewie przy ulicy Marszewskiej za ufundowanie upominków w postaci sprzętu wędkarskiego dla zwycięzców.

Podziękowania należą się również gospodarzowi „Łowiska Komercyjnego w Mamotach” za udostępnienie zbiorników, pomoc organizacyjną, a także za przekazanie medali i statuetki.

(Łukasz Świątek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Katolicy posprzątali ewangelicki cmentarz

Jednak to prawda że pamięć na wsiach jest ponad gwiazdy, tutaj pamięć o przodkach ich grobach wykracza poza normy warszawskie.

Witek

23:05, 2026-06-24

[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy

A w pleszewie kompaktowe zero nic na rynku.

Kompaktowe slumsy

20:44, 2026-06-24

[Zdjęcia] Kierowca przewieziony do szpitala po porannym

Portal zpleszewa.pl podał że kierowcą był 24 letni Kolumbijczyk / kto pokryje koszty akcji ? podatnicy ? /. Do redakcji ukrywajcie dalej tego typu informacje to doczekacie się realiów brytyjskich, francuskich i niemieckich + banderowcy... P.S. Ostatnio ojciec Pakistańczyka skazanego na dożywocie w Wielkiej Brytanii za gwałt na małoletniej dziewczynce stwierdził że nie był to gwałt gdyż dziewczynka nie była dziewicą / sprawa dotyczy wlk. afery w Anglii gdzie imigranci z Pakistanu masowo demoralizowali i gwałcili nieletnie białe dziewczynki. Media i rząd to wyciszali. P.S.Polecam obejrzeć film na youtube tytuł: "Dziesiątki tysięcy białych dziewcząt zgwałconych przez pakistańskie gangi w Wlk. Brytanii" !

POLSKA - KOD 590

07:40, 2026-06-23

Masowe kontrole na drogach powiatu. Policja zatrzymała

Przypominam Panom z Policji że cały czas w Pleszewie jest duży problem młodzieży która jeździ po chodnikach na rowerach a zwłaszcza na hulajnogach z prędkością dużą większa od tempa pieszego / do południa i wieczorami /. Może warto do południa zaangażowań straż miejską która ma monitoring u siebie w biurze a Panowie strażnicy często patrolują centrum sprawdzając bilety w strefie parkowania / przecież przy okazji mogliby młodzieży zwrócić uwagę /.... P.S. Każdy ma w rodzinie osoby starsze więc na każdego może trafić taka hulajnoga . z góry dziękuję /.

POLSKA - KOD 590

15:03, 2026-06-22

0%