Funkcjonariusze udali się w okolice wskazane w zgłoszeniu i około godziny 23.00 zatrzymali pojazd na południowej obwodnicy Pleszewa.
- Za kierownicą siedziała 64-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego. Kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi Monika Kołaska z pleszewskiej policji.
Jak dodaje M. Kołaska, policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Za ten czyn, 64-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
::news{"type":"see-also","item":"3424"}
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27
Awaria sieci wodociągowej na pleszewskim osiedlu
Ale panowie usunęli awarie i o 2 w nocy sie rozjechali, robote wykonali suuper i mamy wode i dzięki im....
Ed
07:40, 2026-06-26
Katolicy posprzątali ewangelicki cmentarz
Jednak to prawda że pamięć na wsiach jest ponad gwiazdy, tutaj pamięć o przodkach ich grobach wykracza poza normy warszawskie.
Witek
23:05, 2026-06-24