Sceny działy się między godziną czwartą a piątą. Na miejsce została wezwana Państwowa Straż Pożarna oraz policja. Na dachu znajdował się mężczyzna.
- 8 maja o godz 4.30 wpłynęło zgłoszenie dotyczące tego, że pacjent chce skoczyć z dachu szpitala - mówi Monika Kołaska z pleszewskiej policji.
Z 28-letnim mężczyzną negocjacje podjęli policjanci.
- Oświadczył funkcjonariuszom, że nie chce przebywać w szpitalu i że chce go opuścić - dodaje M. Kołaska.
Ostatecznie pacjenta udało się namówić do opuszczenia dachu.
- Osoba została ewakuowana i przekazana zespołowi medycznemu - mówi Mateusz Grabarek z zespołu prasowego PSP w Pleszewie.
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27
Awaria sieci wodociągowej na pleszewskim osiedlu
Ale panowie usunęli awarie i o 2 w nocy sie rozjechali, robote wykonali suuper i mamy wode i dzięki im....
Ed
07:40, 2026-06-26
Katolicy posprzątali ewangelicki cmentarz
Jednak to prawda że pamięć na wsiach jest ponad gwiazdy, tutaj pamięć o przodkach ich grobach wykracza poza normy warszawskie.
Witek
23:05, 2026-06-24