W dniu tragedii mężczyzna był pacjentem oddziału wewnętrznego.
- Pacjent doznał licznych obrażeń i obecnie przebywa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W związku z podejrzeniem próby samobójczej zgłosiliśmy to zdarzenie organom ścigania, które prowadzą w tej sprawie stosowne postępowanie – powiedział portalowi Pleszew24.info rzecznik Pleszewskiego Centrum Medycznego Ireneusz Praczyk.
Sprawę zdarzenia, jakie rozegrało się w Pleszewskim Centrum Medycznym, prowadzi pleszewska policja.
- Otrzymaliśmy zgłoszenie od lekarza, że pacjent wyskoczył przez okno. Sytuacja miała miejsce na oddziale ulokowanym na trzecim piętrze Wyskoczył z oddziału przez okno. Udzielono mu pomocy medycznej. Doznał licznych obrażeń ciała – informuje Monika Kołaska z pleszewskiej policji.
Mężczyzna żyje, ale jego stan jest bardzo poważny. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Fryta21:42, 08.04.2024
W końcu nie wytrzymał tego braku podejścia personelu do pacjenta. Do wymiany personel wewnętrznego. Czy w końcu ktoś się weźmie za ten oddział?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pleszew24.info. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
Pozdrawiamy Kompleksy Basenów w Całym kraju . W każdym mieście ,..... Prezydent Donald Trump z rodziną
Oficer
14:30, 2026-06-27
Burmistrz pokazał projekt nowego basenu w mieście
.......
Este alcalde demostr
12:09, 2026-06-27
Pożar busa w Wyszkach. Ogień pojawił się pod maską
czyli nie tylko elektryki sie pala - ciekawe....
mikawel
10:38, 2026-06-27
[Zdjęcia] Turniej gamingowy przełamujący stereotypy
Jak nic, jak mamy compact lab, które wypłaca pensje już chyba od roku pomimo, że nie działa.
PPL
06:51, 2026-06-27